محل تبلیغات شما

اتاق نشیمن یکی از مهم ترین اتاق ها در هر خانه می باشد و همچنین برخی اشتباهات در طراحی داخلی این اتاق ممکن است برخی اوقات صورت گیرد. خوشبختانه، این اشتباهات بسیار جدی نیستند و می توان به راحتی آنها را حل کرد.اگر شما احساس می کنید که در اتاق نشیمن دچار یکی یا دو اشتباه شده اید، به خواندن ادامه این مطلب بپردازید چرا که در ادامه ما به شما چگونگی در دست گرفتن این مشکل را آشنا می کنیم تا خودتان بتوانید به راحتی علت اشتباه بودن آنرا بیان کنید و در آخر چگونه ایجاد تغییرات را برای طراحی بهتر خواهید فهمید. نگاه کلی به مبلمان داخل اتاق نشیمن داشته باشید.

اشتباهات دکوراسیون نشینمن, دکوراسیون اتاق نشیمن

 

تناسب های ناسازگار میان اجزا

سازگاری یکی از عناصر مهم و کلیدی در طراحی داخلی خانه ها می باشند که اساسا این مفهوم به نحوی که در آن مبلمان به یکدیگر مربوط هستند، بیان می شوند. در حالت ایده آل، تمام مبلمان و وسایل که در هر اتاق هستند، زمانیکه در کنار یکدیگر جای می گیرند و اگر با هم تناسب و یکپارچگی داشته باشند می توانند باعث زیبایی و جذابیت بیشتر خانه شوند.

برای انجام این کار، بیشتر طراحان از نسبت طلایی استفاده می کنند که این معادله بیان می کند که ترتیب مبلمان نسبت به زیبایی آنها دارای نسبت 2 به 3 هستند. به عنوان مثال نگاهی به تصویر بالا بیندازید. پس از نگاه کلی و اجمالی به تصویر بالا متوجه خواهید شد که میز قهوه دو سوم طول فضای بین مبلمان می باشد و این معیار را باید با آینه بسنجید.

شما مجبور نخواهید بود که تمام طراحی داخلی خانه تان را تغییر دهید و برای طراحی بهتر می توانید از خودتان خلاقیت ایجاد کنید. اگر از خلاقیت خودتان می خواهید استفاده کنید باید مراقب باشید که ترتیب را رعایت کنید و توجه جدی داشته باشید.

آشنایی با اشتباهات دکوراسیون نشینمن,رفع اشتباه دکوراسیون اتاق نشینمن

 

اطمینان حاصل کنید که یک طرح نشیمن گاه در کنار طراحی خود ایجاد شد

همه ما حتما چندین طرح دیده ایم که مبلمان به صورت عادی و معمولی در کنار دیوارهای خانه تعبیه شده اند و وسط خانه یا اتاق خالی است. در حالیکه ممکن است ابتدا احساس کنید که فضای بیشتری در خانه ایجاد نموده اید ولی این کار می تواند طراحی را کمی از ارزش بیندازد و تعادل را بهم بریزید.

برای رفع این مشکل می توانید آینه کانونی را دیوار در نظر نگیرید و بجای دیوار برای مثال شومینه، تلویزیون و. را همانند تصویر بالا را در نظر بگیرید و نسبت به این نقاط، نقطه کانونی را در نظر بگیرید.

بیشتر طرح های اتاق نشیمن را همانگونه که در بالا بیان کردیم، می توانید نقطه کانونی را شومینه، تلویزیون و. در نظر بگیرید و این بدین معنا نسیت که نقاط دیگر خانه را باید خالی نگه دارید و آنها را می توانید با دیگر وسایل جانبی پر کنید و این پر کردن باید هدفمند باشند تا به طراحی دیگر وسایل آسیبی نرسانند.

نکاتی برای چیدمان اتاق نشیمن, اصول چیدمان اتاق نشیمن

 

نادیده گرفتن لایه بندی 

این روزها در اکثر خانه، اتاقی با عنوان اتاق نشیمن طراحی و ساخته می شوند و این اتاق برای گفتگو و تفریح استفاده می شوند و اعضای خانواده بیشتر در این اتاق دور هم جمع می شوند و بنابراین دلایل می توان ارزش این اتاق را فهمید و باید در طراحی این اتاق کاملا دقت نماییم.

هنگامی که اتاق نشیمن شما فاقد هر زیبایی باشد، باید با اضافه کردن برخی لوازم جانبی می توانید زیبایی را در اتاق نشیمن ایجاد نمایید و برای مثال می توانید از این وسایل استفاده کنید:

کاورهای دیواری: نقاشی و یا کاغذ دیواری

کفپوش: چوب، فرش، وینیل

مبلمان: تخت، صندلی، میز

منسوجات: بالش، پتو، ملافه

روشنایی: لوستر، چراغ های رو میزی

دکوراسیون دیوار: عکس ها، آثار هنری، آینه

ایتم های مختلفی جهت دکوراسیون: گل، کتاب های رومیزی

بهترین نکته این است که باید اطرافتان را کاملا بررسی نمایید و به مرور زمان سعی کنید که آنها را خریداری نمایید. اگر می خواهید لوازم جدید برای خانه خود خریداری نمایید، باید سعی کنید که همگی آنها یکپارچه و طرح های همسان داشته باشند فراموش نکنید که وحدت و یکپارچگی مبلمان می توانند باعث جذابیت شوند.

راهنمای چیدمان اتاق نشیمن,اشتباهاتی در دکوراسیون اتاق نشیمن

 

فراموش کردن یکپارچگی مبلمان

بعضی اوقات ممکن است که مبلمان و وسایل جانبی که ما آنها را خریداری می نماییم در طول سال ها جمع آوری و خریداری شوند و ممکن است در طول این سال ها شما از مبلمان و وسایل مختلفی که بایکدیگر یکپارچه نیستند، خریداری نمایید و وحدت و یکپارچگی را میان مبلمان از بین ببرید و بنابراین ممکن است که طراحی زیبا و خوشایندی نداشته باشید.

در این مورد می توانید از رنگ های مناسب و یکپارچه استفاده نمایید. یک ثانیه به تصویر بالا نگاه کنید و متوجه خواهید شد که اکثر وسایل و مبلمان با یکدیگر هماهنگ هستند و به این دلیل باعث جذابیت و نگاه فوق العاده و بصری در آن شده است. اگر بودجه شما برای خرید تمام وسایل یکسان و یکپارچه کافی نباشد، با اضافه کردن چند وسیله همرنگ و یکارچه می توانید این زیبایی را به خانه خود بدهید تا یک الگو زیبا و دوست داشتنی را ایجاد نمایید.  

رفع اشتباه دکوراسیون اتاق نشینمن,اشتباهات دکوراسیون نشینمن

 

منبع : نمناک

خاطره نوار کاست و مبصر کلاس

طنز: ماجرای خروس، شیر و روباه

پیشنهاد احمدی‌نژاد برای برگزاری رفراندوم اقتصادی

اتاق ,طراحی ,مبلمان ,خانه ,نشیمن ,وسایل ,اتاق نشیمن ,می توانید ,ممکن است ,که در ,این اتاق

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها