محل تبلیغات شما

بخش اسپیکینگ تافل شامل ۲۰ دقیقه زمان برای خواندن، گوش دادن، یادداشت‌برداری کردن و بیشتر از همه صحبت کردن است. کار‌های زیادی برای انجام و پیگیری در طول این بخش وجود دارد و ممکن است در مواجه با این بخش احساس شکست کنید. خوشبختانه، ما اینجاییم تا به شما کمک کنیم.

در این مطلب ما همه چیزهایی را که نیاز دارید تا بخش اسپیکینگ تافل را با موفقیت بگذرانید را مرور می کنیم. ما بهترین راه برای آماده شدن برای این بخش را ارائه خواهیم داد و به نکاتی که باید در روز آزمون برای بخش اسپیکینگ تافل در ذهن داشته باشید، اشاره می کنیم.

 

استراتژی‌های مطالعه بخش اسپیکینگ تافل

اگر در حال حاضر به مهارت‌های زبان انگلیسی خود مطمئن هستید، ممکن است احساس کنید که نیازی به مطالعه برای این بخش ندارید. با این حال، نحوه آماده‌سازی کلید اصلی برای موفقیت در این بخش است. هنگامی که می خواهید برای این بخش مطالعه کنید این چهار نکته را در ذهن داشته باشید:

1.اسپیکینگ را به طور منظم تمرین کنید:

مهم‌ترین کاری که می‌توانید برای موفقیت در بخش اسپیکینگ تافل انجام دهید این است که به طور مرتب به زبان انگلیسی صحبت کنید. اگر هر روز بتوانید تمرین کنید، بسیار ایده‌آل خواهد بود، اما شما حداقل باید ۲ تا۳ ساعت در هفته انگلیسی صحبت کنید. به یاد داشته باشید، این روش صحبت کردن نباید فقط شامل پاسخ دادن به سوالات اسپیکینگ تافل باشد؛ هر مکالمه، حتی گفتگوی اتفاقی با دوستان، که در آن شما به انگلیسی صحبت می کنید؛ برای تقویت مهارت اسپیکنیگ مفید است.

 

 مرتبط بخوانید : محصولات جدید ETS برای تافل

 

2.پاسخ به سوالات آزمون تافل 

با وجود اینکه که هر تمرینی که در آن شما به زبان انگلیسی صحبت می‌کنید، کمک خواهد کرد تا با اطمینان بیشتری به سوالات آزمون تافل پاسخ دهید، این نیز مهم است که به نمونه سوالات آزمون تافل پاسخ دهید تادر روز آزمون آمادگی بیشتری داشته باشید.

پاسخ به نمونه سوالات بخش اسپیکینگ تافل به شما کمک خواهد کرد تا انواع سوالات این بخش را درک کنید، در چه مدت زمان باید آماده شوید و زمان لازم برای پاسخگویی شما چه مقدار است. شما می‌توانید نمونه سوالات تافل را بصورت آنلاین یا در کتاب‌های آمادگی برای تافل پیدا کنید.

 

3.دامنه لغات انگلیسی خود را گسترش دهید.

کلماتی که شما استفاده می‌کنید بخش مهمی از امتیاز بخش اسپیکینگ را برای شما رقم می زند، بنابراین مهم است که هنگام صحبت کردن یکسری از کلمات را تکرار نکنید. لازم نیست مثل یک فرهنگ لغت به نظربرسید، اما اگر پاسخ های شما شامل چند کلمه غیرمتداول و چالش برانگیز تر باشد می‌توانید امتیاز بیشتری در این بخش بگیرید.

انگلیسی صحبت کردن به طور مرتب به شما کمک می‌کند که از کلمات چالش برانگیزتری استفاده کنید.


 توصیه‌هایی برای روز آزمون:

 قطعا شما نمی‌خواهید نتیجه تلاش و زحمات خود را در در روز آزمون از دست بدهید، بنابراین روزی که در آزمون تافل شرکت می کنید، این نکات نهایی را برای بخش اسپیکینگ در ذهن خود داشته باشید.

 

مرتبط بخوانید : 10 نکته در آماده سازی برای تافل که باید بدانید!

 

1. از زمان آماده‌سازی خود استفاده کنید.

بین ۱۵ تا ۳۰ ثانیه وقت دارید تا برای هر Task آماده شوید، و شما باید مطمئن شوید که بیشترین استفاده را از این زمان خواهید داشت. در طول زمان آماده‌سازی خود، نکات اصلی را در مورد آنچه که می خواهید بیان کنید، یادداشت کنید. سعی نکنید هر چیزی که می‌خواهید بگویید را یادداشت کنید. زمان کافی نخواهید داشت و خواندن از روی یادداشت غیر طبیعی به نظر می‌رسد و امتیاز شما را کاهش خواهد داد.

برای چهار  Taskیکپارچه، از هر نقطه خاصی که می‌خواهید از کلیپ صوتی/ متن نوشته شده یادداشت برداری کنید. دقت کنید که یادداشت خود را به موقع تمام کنید تا زمانی که تایمر به پایان میرسد و شما باید شروع به صحبت کنید، قادر باشید پاسخ خود را فورا شروع کنید.

خاطره نوار کاست و مبصر کلاس

طنز: ماجرای خروس، شیر و روباه

پیشنهاد احمدی‌نژاد برای برگزاری رفراندوم اقتصادی

بخش ,اسپیکینگ ,تافل ,صحبت ,انگلیسی ,موفقیت ,اسپیکینگ تافل ,بخش اسپیکینگ ,این بخش ,در این ,برای این

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها